Yılın En Popüler Siteleri Açıklandı!

06 Şubat 2019 10 views 0

Her düzenli olarak yaptığımız ve ziyaretçilerimizin oyları ile karar vermesini sağladığımız yılın en iyileri yarışması sonuçları bu yıl da belli oldu. Bu yıl yarışan site sayısı oldukça fazla idi. Fakat nerede ise her kategori de sadece bir tane en iyi site seçti kullanıcılarımız diyebiliriz. Buna göre belirlenen kategoriler arasında eticaret, blog, sgk, kredi, kazanç yolları siteleri seçimler arasında yerlerini aldı.

SGK Sektörü birincisi: cocukparasi.com

Evet sevgili takipçilerimiz, ziyaretçilerimizin ilgi duyduğu siteler arasında ilk sıralarda yer alan sitelerden biri çocuk parası sitesi, bu site oldukça popüler ve çocuk parası almak isteyen aileler için oldukça ideal bir site. Bunun yanı sıra sgk ile ilgili birçok konu da bilgi vereceklerini de açıklayan site yönetimleri ilerleyen zamanlarda daha da geniş kitleye hizmet vermeyi planladıklarını belitti.

En Ucuz Ürünler: enucuzon.com veya enucuz10.com

Bir ürün alırken her zaman en ucuzunu almayı isteriz sanırım. Aynı ürünü pahalıya almayı düşünen sanırım kimse yoktur. Bu amaçla kurulan ve en ucuz aynı ürünü satan 10 firmayı listeleyen site. Bu site de en ucuz 10 ürün sloganı ile yola çıkan ürün listeleme sitelerinden birisi diyebiliriz.

E-ticaret Sektörü: oltu.com

Oltu denince akıllara ilk önce oltu taşı ve Erzurum Oltu ilçesi geliyordur sanırım. Bu firma özellikle bebek kehribar kolye satışı ve kehribar yanı sıra en basta isminden de altığı gibi oltu tesbih satıyor. İlerleyen zamanlarda ismini sık sık duyacağız diye düşünüyoruz. En azından ziyaretçilerimiz bu şekilde düşünüyorlar.

Spor Haberleri: fotomaç

En çok oy alan sitelerinden biri diyebiliriz. Sanırım ziyaretçilerimizin çoğu futbol ile yakından ilgili.

Finans Sektörü: kredivepara.com

Hemen hemen herkesin ihtiyaç duyduğu bir an olmuştur sanırım krediye. Bu site başta kredi ve kredi kartı olmak üzere bu konular da bilgi sağlıyor. Kullanıcılarından hiçbir karşılık beklemeden bu işi yapmaları da büyük bir artısı diyebiliriz. Bilgi paylaşımı konusunda oldukça güncel ve tarafsız olmaları da bir hayli güzel olan tarafı diyebiliriz.

Kazanç Sektörü: parakazanmayollari.com

Hepimiz para kazanma yollarını en az bir kere aramışızdır. Bu site de bizlere nasıl para kazanılır bu konuda bilgi vermek için üretilmiş diyebiliriz. Bu site de yer alan konular ile hem internet üzerinden hem de evde yapılabilecek birçok iş hakkında bilgi verilmekte.

Yemek tarifleri: yemek.com

Hem domain olarak hemde içerik olarak zengin bir site. Aç olduğunuz anda girip doyumsuz yemek tariflerinden birini seçebilir ve de yapabilirsiniz.

BENZER KONULAR
YORUM YAZ