Ünal Karaman’dan Oyuncularına Tebrik

tarafından
307
Ünal Karaman’dan Oyuncularına Tebrik

Trabzonspor Teknik Direktörü Ünal Karaman Galatasaray maçının ardından düzenlediği basın toplantısında mağlubiyete rağmen oyuncuları tebrik etti.
bli83.com
Galatasaray deplasmanında sahadan 3-1 mağlup ayrılan Trabzonspor’un Teknik Direktörü Ünal Karaman maçın ardından basın toplantısı düzenledi. Konuşmasına 90 dakikayı değerlendirerek başlayan Karaman, maçı kaybettikleri için üzgün olduklarını söyledi. Maç başlangıcının kendilerine yakışmadığının belirten Ünal Karaman; “penaltı pozisyonunun ardından golü bulduk. Fakat anlatmaya çalıştığımız bir pozisyon için ikinci golü yedik ve gollerden dolayı oyuncularımızın durumu normal. Ufak tefek hatalar olabiliyor. 3.golün ardından pozisyon bulduk. Hakem penaltı verecek diye beklediğimiz pozisyonu verseydi 3-2’yi yakalayabilirdik ve durum farklı olabilirdi.
Sakatlarımız var, sakatların olduğu bir dönemdeyiz, mücadeleci oyuncularım var. Mağlubiyete rağmen, hatalara rağmen onları tebrik ediyorum.

Maçın hakemi Ümit Öztürk maçın bitiş düdüğünü çaldı. Maç bitti, maçtan sonra hakemi sadece tebrik ettim. Bazen böyle yaparak gerekeni verebilirsiniz” dedi.

Oyuncular hakkında da konuşan Karaman, Galatasaray’ın yüksek oyuncuları vardı bizim kalemizde ise genç bir kardeşimiz vardı. Yüksek topları bertaraf etmek için Zargo Toure’yi tercih ettik. Abdulkadir’in form düşüklüğünün altında ise sakatlığı yatıyor” şeklinde konuşan Karaman, ufak tefek hataları da makul karşıladıklarını söyledi.

elazığ bayan