Serkan Sağdıç Kimdir? Ne İş Yapıyor?

Melek Mosso ile evlenen Serkan Sağdıç ne iş yapıyor? Güçlü sesiyle tanınan güzel şarkıcı Melek Mosso özel hayatıyla da son derece merak ediliyor. Serkan Sağdıç ne iş yapıyor? Peki merak edilen tüm sorular haberimizde…

melek-mosso-serkan-sağdiç
melek-mosso-serkan-sağdiç

Melek Mosso Müziğe Olan İlgisini Kanıtladı

Melek Mosso yaptığı müzikle ve istikrarlı yükselişiyle müziğe olan ilgisini kanıtladı. Türkiye de farklı bir tarzı olan sanatçılar arasında olan Melek Mosso oldukça güzel ve fit bir fiziğe sahip. Sesiyle gündemden düşmeyen Melek Mosso evliliğiyle konuşulmaya başladı. Serkan Sağdıç ile evlenen Melek Mosso genç yaşya müziğe girmiştir. Basamakları yavaş ve güzel bir biçimde atan Melek Mosso oldukça başarılı ilerliyor.

Melek Mosso ve Serkan Sağdıç Aşk Hikayesi

Yaklaşık iki sene önce aşk yaşamaya başlayan Serkan Sağdıç ve Melek Mosso oldukça büyük bir aşk yaşıyor. Senelerdir güzel bir biçimde ilerleyen Melek Mosso aşkı evlilikle taçlandı. Mersin de ailelerinin katılımıyla evlenen ikili oldukça mutlu gözüküyordu.

Serkan Sağdıç’ın Mesleği ve Kariyeri

Sadece Melek Mossonun eşi olarak değil kendi kariyeriyle de konuşulması gereken bir bireydir. İş dünyasında tanınan ve sahip olduğu bir kariyeri olan Serkan Sağdıç oldukça yakışıklı biri.

 

 

Related Posts

Bir yanıt yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir