Penil Protez Ameliyatı Ve Mutluluk Çubuğu

tarafından
447
Penil Protez Ameliyatı Ve Mutluluk Çubuğu

Penil protez ameliyatı, tarihsel iktidarsızlık sorununu kökünden ortadan kaldırmaktadır. Bilinen en eski çağlardan beri insanların yaşadığı iktidarsızlık sorunu bu muhteşem protez ile artık tarihe karışıyor. Bu tedavi sayesinde karanlık yatak odalarında güneş doğarken kaybolan umutları yeniden canlanmaktadır. Eşlerin cinsel uyumsuzlukları nedeniyle kaybolan aile kurumu bağları tekrar sağlamlaşacaktır. Mutluluk çubuğu sayesinde iktidarsızlık sorunu artık tedavi edilemez değildir.

 Mutluluk Çubuğu Sayesinde Artık Çaresiz Değilsiniz

 İktidarsızlığı olan erkekler bu çözüm konusunda çaresizdir. Yaşla birlikte kaybolan cinsel gücü geri kazanmak isteyen birçok erkek, bunun için neredeyse tüm olası yolları dener. Ne yazık ki, her geçen gün ereksiyon kaybı daha derin ve daha kaçınılmaz hale gelir. Bundan sonra tek seçenek, kaybedilen gücü geri kazandıracak bir tedavi aramaktır. Günümüzde tek ve kesin çözüm olan yalnızca bir seçenek vardır; penil protez ameliyatı.

 Penil İmplant Cerrahisini Ne Zaman Düşünmeliyim?

 Sertleşme hapları ve intrakavernöz enjeksiyonları denediyseniz ve her ikisinin de iktidarsızlık üzerinde çok az etkisi varsa, penil protez ameliyatı harika bir seçenektir. Bir ereksiyon için enjekte edilebilir ilaç kullanamıyorsanız da önerilebilir. Diğer iktidarsızlık tedavilerini denediyseniz, ancak bu tedavilerin sonuçlarından memnun değilseniz ve nihai bir karar istiyorsanız, mutluluk çubuğu sizin için en doğru seçenektir.

 Penil Protez Ameliyatı

 Mutluluk çubuğu şişirilebilir implantlarla cerrah, pompayı ve valfi yerleştirmek için skrotumda küçük kesikler yapar. Cerrah üç parçalı bir sistem implante ederse, sıvı kabını yerleştirmek için karında da kesiler yapacaktır. Bu işlemden geçen erkekler aynı gün eve dönebilir. Rahatsızlığı gidermek için ağrı kesici ilaç ve enfeksiyonu önlemek için antibiyotik almanız gerekecektir.

 Operasyon sonrası dikişlerin çıkarılması gerekmez, çözülen protein yapıda ipler kullanılır. İmplantın kullanım talimatlarında doktor, fiziksel aktiviteye, çalışmaya ve harekete ne zaman devam edilmesi gerektiğini ayrıntılı olarak açıklar. Ayrıca implantı günlük olarak şişirme ve indirme talimatlarına da uyulmalıdır. Bu egzersizler çevredeki dokuyu germeye yardımcı olur.

 Mutluluk Çubuğu Ameliyatının Penis Uzunluğuna Etkisi

 Penis implantının penis uzunluğunu arttırması amaçlanmamıştır. Temel amaç ereksiyonun sağlanması ve cinsel ilişki için yeterli düzeye getirilmesidir. Çoğu implant, hastanın doğal ereksiyonunu en üst düzeye çıkardığı için uzunluk ve kalınlık açısından artış olur. Bu nedenle çoğu durumda çok sert ve büyük bir penis elde edilir.

 Penil protez ameliyatı sırasında mutluluk çubuğunun bireysel boyutları her hasta için ayrı ayrı seçilir. Bazı erkeklerde ereksiyonsuz geçen yıllarda penil kasılma yaşanır ve boyu küçülür. Ancak bu öznel olabilir ve protezle eski büyüklüğe kavuşulur. Örneğin, uzun süredir sertleşme sorunu yaşayan erkekler önceki penis boyutlarını tam olarak hatırlamazlar.

elazığ bayan