Öğrencilerden Fevzi Gürtürk’e Ziyaret

tarafından
312
Öğrencilerden Fevzi Gürtürk’e Ziyaret

Karakoçan ilçesine bağlı Sarıcan Beldesinde bulunan Sarıcan İlkokulu 1. sınıf öğrencileri, e-Twinnig kapsamında başlatılan “81 İl 1 Hikaye” ve “Okumak Yaşamaktır” projeleri kapsamında İl Milli Eğitim Müdürü Feyzi Gürtürk’ü ziyaret etti. Okul Müdürü Mehmet Kazım Yıldırım ve sınıf öğretmenleri Şeyma Gün’ün eşliğinde müdürlüğü ziyaret eden öğrenciler gülen yüzleri ve sevimlilikleri ile müdürlüğün bugünkü onur konukları oldu. Öğrencilerle tek tek ilgilenen Gürtürk, uzun süre kendileri ile sohbet ederek ikramlarda bulundu. 

Öğrencilerin ziyaretinden duyduğu memnuniyeti dile getiren Gürtürk; “Çocuklarımız 81 İl 1 Hikaye projesi kapsamında gezip gördükleri yerleri hikayeleştirerek diğer arkadaşlarına da aktaracaklardır. Hem eğlenceli zamanlar geçirecek hem de bu zamanı en iyi şekilde değerlendireceklerdir. Onların bize yapmış oldukları bu güzel ziyaret için başta okul müdürümüz ve öğretmenimiz olmak üzere hepsine teşekkür ediyorum. Çocuklarımızın ışıldayan gözleri ve gülüşleri bizim tüm yorgunluğumuzu bir anda alıp götürdü. Onları ağırlamaktan büyük bir mutluluk duydum. En kısa zaman içerisinde de bende kendilerine okullarında iadeyi ziyarette bulunacağım” dedi.

Gürtürk daha sonra Elazığ Her Yerde Okuyor projesi kapsamında öğrencilere birer kitap hediye ederek hatıra fotoğrafı çektirdi.

elazığ bayan