Mehmet Savran’dan Nevşehirlilere seçim teşekkürü

Mehmet Savran’dan Nevşehirlilere seçim teşekkürü tüm detaylar haberimizin devamında…

Mehmet Savran'dan Nevşehirlilere seçim teşekkürü

Nevşehir Belediye Başkanı Dr. Mehmet Savran, Cumhurbaşkanlığı 2. Tur Seçimleri için sandık başına giden tüm Nevşehirlilere teşekkür ederek, “Kazanan Nevşehir, kazanan Türkiye oldu. Şehrimiz ve ülkemiz için Türkiye Yüzseneı başlıyor.” dedi.

Mehmet UZEL (NEVŞEHİR İGFA)
Nevşehir Belediye Başkanı Dr. Mehmet Savran, seçimlerin ardından AK Parti Nevşehir İl Başkanlığı binası önünde toplanan Nevşehirlileri selamladı. Savran burada yaptığı konuşmada, Nevşehirlilere teşekkür etti.

Başkan Savran konuşmasında şunları söyledi: “21 senedır bu ülkeyi yöneten dünya liderine bir beş sene daha bu ülkeyi emanet eden tüm Nevşehir halkına teşekkür ediyorum. Bu yolda çok çabaladık, çok gayret ettik ama en büyük pay sizlerin. Durmadan senemadan her iki seçimde de sandıklara giderek, o çelik gibi iradesini sandığa yansıtarak cumhurbaşkanımızı ve Cumhur İttifakı’nı yeniden bu ülkenin başına getiren sizler en büyük alkışı hak ediyorsunuz. Cumhurbaşkanımız bu seçim sürecinde ‘Biz kazanacağız, Türkiye kazanacak’ demişti. Şimdi biz kazandık, Türkiye kazandı, Nevşehir kazandı. Bundan sonra 5 sene boyunca hem Türk Milletinin, hem tüm Nevşehir’in Türkiye Yüzseneı başlıyor. Hepiniz çok güzel günler görmeye layıksınız ve bu güzel günleri birlikte göreceğiz.”

Related Posts

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir