Kayseri’de Talaslı çocuklar bu şenliği bekliyor

Kayseri’de Talaslı çocuklar bu şenliği bekliyor tüm detaylar haberimizin devamında…

Kayseri'de Talaslı çocuklar bu şenliği bekliyor

Kayseri’nin Talas Belediyesi’nin “Festival Talas 100. Yıl Etkinlikleri” kapsamında düzenleyeceği Çocuk Şenliği, büyük heyecan uyandırdı.

Mehmet UZEL (KAYSERİ İGFA)
1-2 Ağustos tarihlerinde Kayseri’nin Talas Paraşüt İniş Alanı’nda gerçekleştirilecek şenlikte çocuklar ve aileleri dolu dolu 2 gün geçirecek. Atölye çalışmalarından sahne gösterilerine, sinema gösterimlerinden konserler ve TRT müzikallerine kadar birçok aktivitenin çocuklarla buluşacağı organizasyonda ayrıca şişme oyun alanındaki birbirinden keyifli oyunlar çocukları bekliyor olacak.

Tamamı ücretsiz olacak etkinlikler, 1 Ağustos Salı ve 2 Ağustos Çarşamba günü saat 14.30’da başlayacak ve 22.00’ye kadar devam edecek.

Konuya ilişkin bir değerlendirme yapan Talas Belediye Başkanı Mustafa Yalçın, Cumhuriyetin 100 seneını kutladıklarına dikkat çekerek “Cumhuriyetimiz 100 yaşında ve biz bunun gururunu yaşıyoruz. Bununla birlikte 100. seneı anlamlı kılmak ve coşkulu şekilde kutlamak amacıyla birçok etkinlik ve açılış planladık. Bu kapsamda birbirinden önemli tesis ve yatırımları hizmete açacağız. Bununla birlikte her yaşa ve her kesime hitap eden organizasyonlarımız olacak. 1 ve 2 Ağustos’ta çocuklarımız için iki günlük bir şenlik düzenliyoruz. Hem gönüllerince eğlenecekler hem de bilgi sahibi olacaklar. Tüm çocuklarımızı ve ailelerini, Paraşüt İniş Alanına bekliyoruz” dedi. 

Başkan Yalçın, “Festival Talas 100. Yıl Etkinlikleri” adı altında sene boyu çeşitli etkinlikler düzenleyeceklerini de sözlerine ekledi.

Related Posts

Bir yanıt yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir