Kalıcı makyaj konusunda Cansu Durkun farkı

tarafından
621
Kalıcı makyaj konusunda Cansu Durkun farkı

Bugünkü yazımızda size kalıcı makyaj konusunda oldukça uzman birisinden bahsedeceğiz. Hatta bu isim uzmanlaşmakla kalmayıp bir de öğrenci yetiştirmek için bir akademi kurmuş. Bahsi geçen isim Cansu Durkun.

Son yıllarda kalıcı makyaj kadınların gözdesi. Tabii, kim istemez ki sabah kalktığı zaman aynada kendisini güzel bir yüzle selamlamayı? Özellikle yoğun tempo çalışan ve kendine vakit ayırmakta zorlanan kadınlar, kalıcı makyaj konusuna oldukça ilgi gösteriyor. Ayrıca salgın sürecinde maske takmak da kalıcı makyaj uygulamasına rağbet edilmesinin bir başka sebebi. Çünkü özellikle maskeden dolayı rujlarının silinmesi kadınların son bir yılda kâbusu olmuş durumda. Hal böyle olunca kadınlar bu alanda uzman bir isimle çalışmak ve kalıcı makyajın sunmuş olduğu imkânları sonuna kadar kullanmak istiyor.

Bugünkü yazımızda size kalıcı makyaj konusunda oldukça uzman birisinden bahsedeceğiz. Hatta bu isim uzmanlaşmakla kalmayıp bir de öğrenci yetiştirmek için bir akademi kurmuş. Bahsi geçen isim Cansu Durkun. Beden eğitimi bölümü mezunu olan Durkun, kendini daha mutlu hissettiği ve aynı zamanda annesinin de mesleği olan güzellik uzmanlığı alanında kendini geliştirmek ister. Cansu Durkun, kalıcı makyaj alanında Antalya Özel Melissa Estetisyenlik Kursu’na giderek programda 3. seviyeye kadar ilerler. Ankara Kuaförler Güzellik Salonları İşletmecileri Ve Manikürcüler Esnaf Odası tarafından kalıcı makyaj alanında ilk olarak “kalfalık” belgesi alarak eğitimine devam etmiş, daha sonra ise “ustalık” belgesi almıştır.

Uzmanlık Alanı Sadece Kalıcı Makyaj Değil

Kendini farklı alanlarda geliştirmeyi oldukça sezen Cansu Durkun, kaş konturu konusunda da öğrenim görerek İstanbul Jenya Master Class programında kaşlar için 3D Hairstroke tekniği konusunda uzman olmuştur. Daha sonra ise, İstanbul Sviatoslav Otchenash Master Class programına katılarak kaşlar için Hairstroke eğitimi almıştır. Ayrıca Magic Shanding eğitimi alarak kaşlar için de profesyonel bir eğitmen olmayı başarmıştır. Cansu Durkun, sadece kaş alanında kalmayarak dudak ve göz konusunda da Eyes-Stardust and Magic Liner, Lips -Shanding (Superbright) eğitimleri almıştır.

Cansu Durkun Akademi’de Öğrenciler Yetiştiriyor

Cansu Durkun, sadece eğitim almakla yetinmemiş aynı zamanda aldığı bu eğitimleri aktarmak amacıyla Cansu Durkun Akademi’yi kurarak burada öğrenciler yetiştiriyor.

Cansu Durkun halen kalıcı makyaj, kaş tasarımı, kalıcı eyeliner uygulaması, dudak gençleştirme, dudak renklendirme gibi alanlarda hem yeni öğrenciler yetiştiriyor hem de müşterilerine hizmet veriyor

giresun escort denizli mutlu son
elazığ bayan