İl Sağlık Müdürlüğünden Yaşlılar Haftası Etkinliği

tarafından
273
İl Sağlık Müdürlüğünden Yaşlılar Haftası Etkinliği
Muhammet İkbal Yıldız

Muhammet İkbal Yıldız

 

22 Mart 2018 Perşembe 16:38

 

Konuya ilişkin yazılı bir açıklama yapan Elazığ İl Sağlık Müdürlüğü şu bilgileri verdi. ”18-24 Mart Yaşlılar Haftası kapsamında İlimiz Gazi Huzur Evi, Yaşlı Bakım ve Rehabilitasyon Merkezi’nden Sağlık Müdürlüğümüze davet edilen yaşlı vatandaşlarımızın katıldığı bir etkinlik düzenlendi.

22.03.2018 Perşembe günü Müdürlüğümüz Sosyal tesislerinde yemekli olarak düzenlenen etkinliğe İl Sağlık Müdürümüz Doç. Dr. Cahit POLAT, Elazığ Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürü Suat KENÇ, Hizmet Başkanlarımız, Başkan Yardımcılarımız, kurum idarecileri ve ilgili çalışanlar katıldı.

Yaşlı vatandaşlarımızı araçlarından indiği sırada Hizmet Başkanlarımız ve Başkan Yardımcılarımız ile birlikte hazır bulunarak karşılayan İl Sağlık Müdürümüz Doç. Dr. Cahit POLAT 18-24 Mart Yaşlılar Haftası ile ilgili olarak yaptığı konuşma “ Değerli amcalarımız, teyzelerimiz ve annelerimiz, hepiniz hoş geldiniz. Elazığ il sağlık Müdürlüğü olarak sizleri ağırlamaktan son derece mutluyuz. Bizleri kırmayıp, davetimize icabet ettiğiniz için hepinize çok teşekkür ederim, ayaklarınıza sağlık. Daha önce yaşlılar haftası münasebeti ile sizleri huzur evinde ziyaret etmemize karşın, bahar havasının getirmiş olduğu rahatlığın yanında sizler için de bir değişiklik olur düşüncesi ile bu kez sizleri Müdürlüğümüzde ağırlamak istedik. Ortam değişikliğinin sizlere de çok iyi geleceğinin kanaatindeyim. Sizler bizim için çok değerlisiniz, adeta birer çınar gibisiniz” şeklinde konuştu.

Anneye, babaya ve yaşlıya çok önem veren bir dinimiz ve kültürümüzün olduğunu belirten Sağlık Müdürümüz Doç. Dr. POLAT “Gelmiş olduğunuz yaşlarınız itibari ile her zaman sizlere danışmamız ve istişare içerisinde olmamız gerekir. Yanımızda bulunan annemize, babamıza ve yaşlılarımıza öf bile demememiz yine dinimizin gereğidir. Sizler tecrübelisiniz, tecrübeniz bizim için çok değerlidir. Her zaman için tecrübelerinizden yararlanıp, hayır duanızı almalıyız. Elazığ il Sağlık Müdürlüğü olarak her türlü sağlık problemleriniz ve diğer sıkıntılarınızda ayağınıza gelmeye hazırız. Bunu bütün samimiyetimle söylüyorum ve bundan emin olmanızı istiyorum. Sizler başımızın tacısınız, bu tür programların sadece yaşlılar haftasında değil, daha çok yapılması kanaatindeyim. Her zaman yanınızda olduğumuzu bilmenizi istiyorum. Allah sizlere sağlıklı, mutlu ve hayırlı bir ömür nasip etsin. Tekrar buraya kadar geldiğiniz için hepinize çok teşekkür ederim, saygılarımı sunarım” dedi.

Yemekten sonra çeşitli ikramlarla devam eden kutlama programı, İl Sağlık Müdürümüz Doç. Dr. Cahit POLAT ve Hizmet Başkanlarımızın etkinliğe katılan tüm yaşlı vatandaşlarımızla yapmış oldukları birebir sohbet ve günün anısına kendilerine takdim edilen hediyelerle sona erdi.”Denildi.

elazığ haber

Son Güncelleme: 22.03.2018 16:42

 

Şirinevler

Ataköy

Bakırköy

elazığ bayan