HDI Sigorta Hentbol Kadınlar Türkiye Kupası'nda çeyrek final heyecanı yaşanıyor. İlk maçları 8 ve 9 Şubat'ta oynanacak çeyrek final için kura çekimi yapıldı.ANKARA (İGFA) - HDI Sigorta Hentbol Kadınlar Türkiye Kupası'nda çeyrek final kura çekimi bugün Ankara'da THF Prof. Dr. Yaşar Sevim Hentbol Salonu'nda yapıldı.HDI Sigorta Hentbol Kadınlar Türkiye Kupası çeyrek final ilk maçları 8 ve 9 Şubat'ta oynanırken, rövanşları ise 13 ve 14 Şubat tarihlerinde yapılacak.THF Genel Koordinatörü Zeki Pehlivan'ın gerçekleştirdiği ve THF TV Youtube kanalından canlı olarak yayınlanan kurada çeyrek final eşleşmeler şöyle oluştu:Armada Praxis Yalıkavakspor - Üsküdar Belediyesiİzmir Büyükşehir Belediyesi - Aksaray BelediyesiKonyaaltı Belediyesi - Yenimahalle BelediyesiKastamonu Belediyesi - Görele Belediyesi
Spor
Yayınlanma: 25 Ocak 2024 - 11:46
HDI Sigorta Kadınlar Türkiye Kupası'nda çeyrek final eşleşmeleri belli oldu
HDI Sigorta Hentbol Kadınlar Türkiye Kupası'nda çeyrek final heyecanı yaşanıyor
Spor
25 Ocak 2024 - 11:46