Haberso Bilim Ve Teknoloji Haberleri

tarafından
182
Haberso Bilim Ve Teknoloji Haberleri

Haberso.com sitesine girdiğinizde önünüze çıkan ‘bildirimlere izin ver’ butonuna tıkladığınızda yayımlanan her haberde cihazınıza anında bildirim gelerek sizleri bilgilendiririz. Dünya genelinde gelişen her türlü bilim ve teknoloji haberlerine en hızlı şekilde el koyarak düzenler ve sizlerle buluştururuz.

Geçtiğimiz bu zorlu günlerde ülkede ve dünya genelinde gelişen her haberden anında haberdar olmak istiyoruz. Haberso sitesi olarak COVID-19’dan tut GRFT molekülüne, Samanyolu galaksisinde yaşayan canlılardan tut yerli trenimizin üretimine kadar dünya genelindeki her bilim ve teknoloji haberlerinden anında haberdar olmanızı sağlıyoruz. Günün her saati ve her dakikası durmadan araştırmalar yapıp dünya genelindeki haberleri sizlere en önce biz ulaştırıyoruz. Haberso.com sitesini ziyaret ederek üst kısımda yer alan üç çizgi butonuna tıkladığınızda bütün haber başlıklarını görebilirsiniz. Her haberin konusunu teker teker başlıklara ayırarak aradığınız haberlere daha kolay ulaşmanızı sağlıyoruz. Dünya üzerindeki tüm ülkelerde, şehirlerde gelişen son dakika haberlerini anında takip edip sizlerle buluşturuyoruz.

Haberso.com sitesine girdiğinizde önünüze çıkan ‘bildirimlere izin ver’ butonuna tıkladığınızda yayımlanan her haberde cihazınıza anında bildirim gelerek sizleri bilgilendiririz. Dünya genelinde gelişen her türlü bilim ve teknoloji haberlerine en hızlı şekilde el koyarak düzenler ve sizlerle buluştururuz. Peki, dünya genelinden topladığımız haberleri paylaştığımız Haberso sitesinde bilim ve teknoloji haberleri başlığı altında ne tür haberler okuyabilirsiniz? Çinli, Avustralyalı ve Amerikalı bilim adamlarının araştırmaları sonucu bulunan milyonlarca yıl önce bulunan 2 ayaklı timsah gibi bilim arkeoloji dalındaki haberlere göz atabilirsiniz. Amerikalı haber sitesi Science Daily’den alınan habere göre California Üniversitesi’nin yaptığı araştırmalara göre dünya topraklarının yarısına ne olduğunu veya ilginizi çeken galaksinin üniversite araştırmalarını anında öğrenebilirsiniz. Veya akşam haberlerinden önce COVID-19 hakkındaki en yeni güncellemelerden daha erken haberdar olmak için yine Haberso sitesinden bilim ve teknoloji haberleri başlığına gidebilirsiniz.

Eve tıkılıp kaldığımız ve dışarıya çıkmaya çekindiğimiz bu dönemde dünyada gelişen olaylar daha çok ilgimizi çekiyor durumda. Ülkemizdeki sokaklar kısmen boş olduğundan artık internette yayınlanan, özellikle de bilim haberleri daha çok ilgimizi çekiyor. Haberso sitesi olarak COVID-19’dan önce dünya genelinde oluşan pandemi süreçleri, bilim adamları ve doktorların tedavi çalışmaları ve virüs hakkında geliştirilen yeni korunma yöntemleri hakkında sizleri daha çok bilgilendirmeyi amaçlıyoruz. Bu zamana kadar dünya genelinde oluşan virüsler neler ve ne kadar can aldı, yerli ve milli otomobillerimiz, NASA’dan son dakika gelişmeleri ve daha birçoğu için Haberso.com sitesine giderek bilim ve teknoloji haberleri adlı başlığı inceleyebilirsiniz. Dilerseniz bizimle iletişime geçerek kendi haberinizi de bizimle paylaşabilir ve birçok insana duyurabilirsiniz.

Çoğumuz dışarıya çıkmasa bile aylardır evin içinde olup dışarıyı özleyenlerimiz var. Biraz nefes alabilmek veya sevdiklerini görebilmek için dışarıya çıkan vatandaşlarımız için mekanlarda üretilen dönüşebilen mekan tasarımlarını da incelemek için Haberso.com sitesini ziyaret edebilirsiniz. Sadece mesafe veya temassızlık değil her geçen gün karşımıza yeni önlemler çıkmaktadır. Tedavi aşamaları devam ederken virüsten kendimizi koruyabilmemiz için yeni çıkan önlemlerden ne kadar erken haberdar olursak kendimizi korumamız da o kadar erken olur. Her saniye, her dakika uzman haber ekibimiz sürekli olarak dünya genelindeki pandemi sürecini takip ederek en hızlı ve en doğru şekilde sizlere aktarırız.

Son zamanlarda çıkması beklenen ve başkanımız Tayyip Erdoğan’ın da yakın zamanda açıklama yaptığı TOGG adlı yerli ve milli aracımız hakkındaki haberlere anında göz atabilirsiniz. Hakkında yapılan açıklamalar, ne zaman çıkacağı ve orijinal son görüntülerinden Haberso sitemiz sayesinde en erken siz haberdar olursunuz. Sadece TOGG değil son zamanlarda yerli ve milli üretim aşamasında olan yapay zekalı robotlar ve elektrikli trenimiz hakkında anında haberdar olmak için tek yapmanız gereken sitemizi ziyaret etmek.