Giresunspor’da Kemal Kılıç Dönemi

tarafından
364
Giresunspor’da Kemal Kılıç Dönemi

Spor Toto 1.Lig takımlarından Giresunspor,   prensipte anlaştığı Teknik Direktör Kemal Kılıç’la sözleşme imzalayarak resmen anlaştı.

Giresunspor tesislerinde düzenlenen imza töreninde konuşan Kulüp Başkanı Sacit Ali Eren; Ümit Özat’ın ardından hoca arayışlarına başladıklarını ve sezon sonuna kadar yeni hoca ile anlaşma yaptıklarını söyledi.
1xbetgirisyeri.com
Giresunspor’un faydası için uğraştıklarını ifade eden Başkan Eren; “İnşallah Giresunspor ve Kemal Hoca için iyi bir sezon olur, iyi sonuçlar çıkar” dedi.

Eski Teknik Direktör Ümit Özat’ın ayrılışı hakkında açıklamalarda bulunan Eren; takım içinde gruplaşma olduğu yöndeki açıklamarıyla ilgili Ümit Özat’ın rapor veremediğini söyledi.

Ümit Özat’ın yaptığı açıklamanın ardından hocayı çağırdığını ve rapor istediğini belirten Başkan Eren; “takım içinde gruplaşmamı var diye sordum.  Hoca ‘Allah için böyle bir şey görmedim’ diye cevap verince peki hocam gruplaşma yoksa dün yaptığınız açıklama neydi dedim. Açıklamayla ilgili net bir sonuç alamadık, rapor istedik hocadan onu da alamadık, takımdan gitmesi gereken futbolcular var mı diye sorduk yine sonuç alamadık ve bu olaylar karşısında Elazığspor maçı final oldu” diye konuştu.

Giresunspor’un çok büyük maçlar oynayan bir kulüp olduğunu belirten yeni Teknik Direktör Kemal Kılıç ise; “neler yapabiliriz, nasıl önlemler alabiliriz şimdi bunun üzerinde çalışıyoruz. Galibiyet bizim için önemli” dedi.

elazığ bayan