Fırat Anaokulundan Anlamlı Etkinlikler

tarafından
97
Fırat Anaokulundan Anlamlı Etkinlikler
Muhammet İkbal Yıldız

Muhammet İkbal Yıldız

10 Nisan 2018 Salı 14:32

türkçe casino

Fırat Anaokulu tarafından; Geri dönüşüm etkinliği, neşeli tabaklar, çiçek dikimi etkinliği ve çocukların aileleriyle birlikte yaptığı ürünler sergilendi.Öğrenci velilerinin yoğun katılımıyla gerçekleşen etkinliklerde ilk olarak Geri dönüşüm etkinliğinde geri dönüşüm ürünlerden hazırladıkları kıyafetlerle öğrenciler defile yaptılar.Neşeli tabaklar etkinliğinde de öğrenciler aileleriyle meyve tabakları hazırladılar. Meyve tabaklarında yapılan bir birinden güzel şekiller öğrenci velileri ve katılımcılar tarafından büyük beğeni topladı.Çiçek dikme etkinliğinde öğrenciler tarafından okul bahçesine çiçekler dikildi. Çiçek dikiminde öğrenciler güzel dakikalar geçirdi.

Fırat Anaokulu Civcivler Sınıfı öğrencileri tarafından söylenen şarkılarla keyifli dakikalar yaşandı. Öğrenci velileri şarkıları çok beğendiklerini söylediler.Son olarak öğrenciler ve aileleri tarafından yapılan ürünler sergilendi. Öğrenci velileri ve katılımcılar tarafından ürünler tek tek incelendi. Öğrenciler, yaptığı ürünler hakkında katılımcılara bilgiler verdi.Fırat Anaokulu öğrencileri etkinliklerde çok eğlendiklerini belirterek yıl boyunca birçok etkinlik yaptıklarını ve öğretmenlerini çok sevdiklerini söylediler.Etkinler sonunda açıklamalarda bulunan sınıf annesi Seher Diken, Neşeli tabaklar projesi ile sağlıklı beslenmenin önemine dikkat çekmek istediklerini ifade ederek etkinlikler dolayısıyla Fırat Anaokulu’na teşekkür etti.Fırat Anaokulu Civcivler Sınıfı annesi Seval Şen’de, Aile etkinliklerinin hem çocuklar hem de aileler için çok önemli olduğuna dikkat çekerek birçok etkinliğe imza atan okul idarecilerine ve öğretmenlerine teşekkür etti.

Fırat Anaokulu Müdiresi Nevin Demir ise, okul olarak birçok farklı etkinlik düzenlediklerini ifade ederek “Amacımız ailelerimizin katılımıyla etkinlikler düzenlemektir. Bu gün; neşeli tabaklar, çiçek dikimi etkinliği ve çocukların aileleriyle birlikte yaptığı ürünler sergilendi. Etkinliğimize katılan tüm velilerimize çok teşekkür ediyorum” dedi.