Esra Özarslan’dan Türkiye’nin 2024 öngörüsü

Esra Özarslan’dan Türkiye’nin 2024 öngörüsü tüm detaylar haberimizin devamında…

Esra Özarslan'dan Türkiye’nin 2024 öngörüsü

Ünlü astrolog Esra Özarslan, 2024 seneı için Türkiye ekonomisi ve depremler ile ilgili açıklamalarda bulundu. Özaslan, Türkiye’nin ekonomisinin mart ayında toparlanmaya başlayacağını ve sene sonunda yüzde 5 büyüme sağlayacağını söyledi.

BALIKESİR (İGFA) – Astrolog Esra Özarslan, 2023 seneının Türkiye için zorlu bir sene olduğunu, deprem, ekonomik sıkıntılar, enflasyon ve seçim dönemi gibi durumlar halkımızı ciddi anlamda etkilediğini belirtirken, 2024 seneının bu sorunları geride bırakmak için bir fırsat olacağını söyledi. 

Özarslan, “Marmara depreminin gerçekleşme olasılığı her sene olduğu gibi bu sene da yüksek. Ancak 2024 seneı için bu ihtimali bana göre düşük. Ege denizi açıklarında 5-6 büyüklüğünde bir deprem ülkemizin senedız haritasında var. Ama yıkıcı olacak bir etkisi olmayacak ” dedi.

DÜNYADA KRİZ DEVAM EDECEK, AMERİKA GÜCÜNÜ KAYBEDECEK

Dünyada büyük bir gıda sorunu olabileceğini belirten Özarslan “ özellikle iklim ve doğa olayları Avrupa’da fazla gündeme gelebilir. Özellikle dünyaca ünlü bir siyasinin önce hastalık sonrada ölüm haberini alabiliriz. Bu tüm dünyada ciddi bir krize sebep olabilecek bir olaya dönüşebilir. Özellikle ilerleyen günlerde Amerikan ekonomisi ile ilgili, dolar ile ilgili olumsuzluklar göreceğiz. Belki şubat ayında farklı bir uzay olayı yaşanabilir. Uzaydan kastımız burada UFO yada bilinmeyen cisimler uzaylı temasları konuları ile gündemler oluşacaktır.” ifadelerini kullandı.

Özarslan’ın açıklamaları, Türkiye’de ekonomi ve depremler konusunda endişe yaşayan vatandaşları bir nebze olsun rahatlattı.

Related Posts

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir