Elazığ’da Süt Üreticilerine Sertifikalar Verildi

tarafından
171
Elazığ’da Süt Üreticilerine Sertifikalar Verildi

2018 yılı içerisinde TAHAM olarak 5 konuda sertifika programı düzenlediklerini belirten FÜ  TAHAM Müdürü Prof. Dr. Necmi Özdemir, eğitimleri FÜ olarak DAP’ın finansörlüğünde gerçekleştirdiklerini söyledi. 
Konuşmaların ardından eğitim programlarına katılan üretici ve yetiştiricilere, sertifikaları verildi.

FÜ Çiftçi Eğitim Merkezi Konferans Salonunda yapılan sertifika törenine, TAHAM Müdürü Prof. Dr. Necmi Özdemir, TAHAM Müdür Yardımcısı Prof. Dr. Mustafa İssi, Veteriner Fakültesi Öğretim üyeleri ile süt üreticileri katıldı. Fırat Üniversitesi(FÜ) Tarım ve Hayvancılık Araştırma ve Uygulama Merkezi Müdürlüğü DAP Çiftçi Eğitim Merkezi tarafından düzenlenen “Süt ve Süt Ürünlerinde Marka Yönetimi” eğitimine katılan 40 üreticiye sertifikaları verildi.2018 yılı içerisinde TAHAM olarak 5 konuda sertifika programı düzenlediklerini belirten FÜ TAHAM Müdürü Prof. Dr. Necmi Özdemir, eğitimleri FÜ olarak DAP’ın finansörlüğünde gerçekleştirdiklerini söyledi.Konuşmaların ardından eğitim programlarına katılan üretici ve yetiştiricilere, sertifikaları verildi.

FÜ Çiftçi Eğitim Merkezi Konferans Salonunda yapılan sertifika törenine, TAHAM Müdürü Prof. Dr. Necmi Özdemir, TAHAM Müdür Yardımcısı Prof. Dr. Mustafa İssi, Veteriner Fakültesi Öğretim üyeleri ile süt üreticileri katıldı.

Son Güncelleme: 06.04.2018 15:51

elazığ bayan