Elazığ’da Kariyer Günleri

tarafından
216
Elazığ’da Kariyer Günleri

Fırat Üniversitesi Sosyal Bilimler Meslek Yüksekokulu tarafından “Kariyer Günleri” programı düzenlendi. Sosyal Bilimler Meslek Yüksekokulu Konferans Salonunda düzenlenen programa, Sosyal Bilimler Meslek Yüksekokulu Müdürü Prof. Dr. Tarık Özcan, Öğretim üyeleri, öğrenciler, iş adamları ile firma yetkilileri katıldı.

Kariyer Günlerinin açılış konuşmasını yapan Sosyal Bilimler Meslek Yüksekokulu Müdürü Prof. Dr. Tarık Özcan, Meslek Yüksekokulu olarak düzenledikleri kariyer günleri programı ile amaçlarının öğrencilerin alanında başarılı insanlarla bir araya gelmesini sağlamak olduğunu söyledi.

Konuşmaların ardından, Fırat Üniversitesi Rektörlüğü Özel Kalem Müdürü Nurcihan Özkan, Elazığ KOSGEB Müdürü Şaban Yaşa, Elazığ Organize Sanayi Bölgesi Yazı İşleri Müdürü Tufan Gündüz, SMM Tekstil Müdürü Yeliz Kılıç ile Alo 23 İletişim Müdürü İlyas Ersoy öğrencilerle bir araya geldi.

Programın sonunda Sosyal Bilimler Meslek Yüksekokulu Müdürü Prof. Dr. Tarık Özcan tarafından Kariyer Günlerine konuşmacı olarak katılanlara plaket takdim edildi.

elazığ bayan