Elazığ TSO’da 32. Dönem Başladı

tarafından
149
Elazığ TSO’da 32. Dönem Başladı

05 Nisan 2018 Perşembe 15:11

1 Nisanda gerçekleşen Elazığ TSO 14 Meslek Grubu seçimleriyle belirlenen 42 kişilik Meclis Üyeleri, Merkez Seçim Kurulu gözetiminde Elazığ TSO’nun 32. Dönem yönetim organlarını belirledi. Tek liste ile gidilen Yönetim Kurulu Başkanlığına seçilen Asilhan Arslan,  Elazığ TSO 32. Dönemin Elazığ’a ve iş dünyasına hayırlı olmasını dileyerek, birlik ve beraberlik vurgusu yaptı. 

Arslan konuşmasında, “1 Nisan 2018 Pazar Günü odamız 14 meslek grubu seçimlerini camiamıza yakışır bir olgunlukta gerçekleştirmiş bulunmaktayız. Bugün de Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği Kanunumuz gereğince Merkez Seçim Kurulu gözetiminde Organ seçimlerimizi gerçekleştirmiş bulunmaktayız. Bugünkü seçimlerimizde 14 meslek grubundan Elazığ Ticaret ve Sanayi Odası Meclisine seçilmiş olan 42 arkadaşımız, Yönetim Kurulu, Yönetim güneşli escort Kurulu Başkanı, TOBB Üst Kurul Delegeleri, Disiplin Kurulu, Meclis Başkanı ve Meclis Başkanlık Divanını seçmişlerdir. Bugünkü seçimlerimizle 2018-2022 dönemini kapsayacak olan Elazığ TSO Yönetim Organları şekillenmiştir” dedi.

Birlik ve beraberlik günü olduğunu aktaran Arslan, “1920 yılında kurulmuş olan ve bugüne kadar 31 dönem seçim geçiren odamızda bugün yeni bir dönem başlamıştır. Bugüne kadar hizmet vermiş olan tüm yönetimlere teşekkürlerimi ve şükranlarımı sunuyor, Hakkın rahmetine kavuşmuş olanları ise rahmetle anıyorum. Hedefimiz ve önceliğimiz, Elazığ ekonomi ve sanayisini bir adım ileri taşıyarak odamızın tarihi süreç içerisindeki üstlenmiş olduğu misyonuna katkı sağlamak ve yüzünü geleceğe dönerek şehrin ufkunu açacak hizmetler gerçekleştirmektir” dedi.

elazığ bayan