Bakan Selçuk Gölbaşı’nda Konuştu

tarafından
291
Bakan Selçuk Gölbaşı’nda Konuştu

Ankara Gölbaşı’nda konuşan Milli Eğitim Bakanı Ziya Selçuk, memleketin daha güzel günlere  gittiğini belirterek ekonominin de sosyal hayatında düzeleceğini söyledi.

Gölbaşı ilçesinde muhtarlar be STK temsilcileriyle buluşan Milli Eğitim Bakanı Ziya Selçuk daha sonra esnaf ziyaretinde bulundu.

Gölbaşı ilçesinde seçim koordinasyon merkezi açılışına katılan Bakan Selçuk burada yaptığı konuşmada kendisinin de Gölbaşı’nın bir evladı olduğunu belirterek; ”Bizim bütün çalışma ve gayretimiz memleketin yükselmesi ve dünyada belli bir yere gelmesi. Tek derdimiz bu. Size Sayın Cumhurbaşkanımızın, İçişleri Bakanımızın selamlarını getirdim” dedi.

Ankara’da bir başarı hikayesine birlikte imza atacağız diyen Bakan Ziya Selçuk MHP İlçe Başkanlığına da uğradığını ifade ederek; “ Bizim ayrı gayrımız yok, birlikte hareket ediyoruz ve bayrağı birlikte dikeceğiz.  Güzellik ve sevgi ile elimizden gelen her türlü gayreti göstererek Ramazan Şimşek başkan için koşacağız.  Mehmet Özhaseki başkan için koşacağız, yorulacağız. Sembol şehir olan Ankara’da başarı hikayesine birlikte imza atacağız inşallah” dedi.

Vatandaşlardan 31 Mart mahalli idareler seçimlerinde partisi için destek isteyen Milli Eğitim Bakanı Ziya Selçuk;  “Bizim gayret ve çalışmamızla memleketimiz inşallah daha güzel günlere gidiyor, ekonomi de düzelecek, sosyal hayatta düzelecek bu konuda merakınız olmasın. Bu ülkeye zarar vermek için ellerinden geleni yapıyorlar, bizim kimseden korkumuz çekincemiz yok” diye konuştu.

elazığ bayan